spacer na kaca

Wyluzuj się

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Spróbuj się zrelaksować, lecz nie leż cały dzień na kanapie. Wyjdź na długi spacer, aby poprawić krążenie krwi, wykonaj kilka lekkich ćwiczeń, by usunąć toksyny z organizmu, lecz nie ćwicz zbyt intensywnie – tylko tyle, by się nieco rozgrzać. Kiedy już pobędziesz jakiś czas na świeżym powietrzu, zasłużysz na to, aby usiąść w wygodnym fotelu i obejrzeć dobry film lub poczytać książkę (w ostateczności nawet niedzielną gazetę).

Przed udaniem się do łóżka weź relaksującą kąpiel z dodatkiem lawendy i idź wcześnie spać. Lawenda wywiera relaksujący wpływ na ciało i umysł i jest ważnym elementem programy oczyszczenia organizmu w weekend. Pomaga również w tym przykrym położeniu. Olejek esencjonalny z lawendy jest wspaniałym środkiem, który można zastosować w programie szybkiego oczyszczenia organizmu usuwającego kaca, posiada bowiem działanie uspokajające, łagodzące i równoważące. Kluczowe jest działanie równoważące – w oczyszczeniu organizmu chodzi o przywrócenie stanu równowagi, pozbycie się tego, co złe i wzmocnienie tego, co dobre, usunięcie napięcia i zastąpienie go spokojem. Jeśli nie będziemy ich poddawać presji, umysł, ciało i duch otrzymają szansę powrotu do zdrowia, przywrócony zostanie stan równowagi.

Nic nie wytrąci cię silniej z tego stanu od próby zwalczenia klina klinem. Natomiast lawenda zmniejszy napięcie mięśni, pobudzi rozwój komórek, przywróci równowagę emocjonalną oraz spowoduje rozluźnienie, przygotowując do tak potrzebnej nocnej drzemki. Kiedy obudzisz się następnego dnia, twój organizm powinien być już wolny od wszelkich pozostałości alkoholu, miejmy też nadzieję, że uda ci się usunąć deficyt snu z poprzedniego dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *