Home > KURACJE OCZYSZCZAJĄCE > Kuracja Pure Yucca

Kuracja Pure Yucca

Oczyść swój organizm z nadmiaru toksyn i poczuj się jak nowo narodzony! Oczyszczanie organizmu zaleca się każdemu, kto do tej pory tego nie robił. Zdrowy przewód pokarmowy, prawidłowe funkcje wątroby i nerek to podstawa dobrego przyswajania pokarmów oraz usuwania toksyn z organizmu. To po prostu podstawa dobrego samopoczucia.

Jukka oddziałuje na ludzki organizm na wiele sposobów. Poprzez wspomaganie wchłanianie potrzebnych substancji odżywczych, usprawnia trawienie, ale jej najistotniejszą funkcją jest odtruwanie, ponieważ wzmacnia i reguluje procesy wydalania. Jukkę zaleca się przede wszystkim osobom cierpiących na przewlekłe choroby jelita grubego. A takich osób, które cierpią z powodu nieprzyjemnych objawów przewlekłego zapalenia jelita grubego jest wiele – w średnim wieku, nie wspominając już o osobach starszych. Saponiny pozyskane z jukki stosowane są z dobrym skutkiem do leczenia zapalenia stawów. Ta substancja, działająca jak naturalne sterydy, jeśli jest właściwie dawkowana to nie wywołuje żadnych objawów ubocznych: w przeciwieństwie do sterydów otrzymywanych syntetycznie lub pochodzenia zwierzęcego nie podrażnia przewodu pokarmowego.

Kuracja jukką, trwająca kilka tygodni, bardzo odmładza organizm, poprawia równowagę psychofizyczną, zapewnia dobry ogólny stan zdrowia i zwiększa odporność organizmu, dając tym samym większą ochronę przed chorobami. Dodatkowo obniża poziom cholesterolu we krwi i łagodzi negatywne skutki stresów.

UWAGA!

  • Podczas kuracji jukka bardzo ważne jest przyjmowanie dużej ilości płynów. Kapsułki należy popijać 1-2 dużymi szklankami wody.
  • Należy wypijać dziennie ok. 2-3 litrów płynów, ponieważ w ten sposób wspomagamy wydalanie z organizmu substancji toksycznych.
  • Na początku kuracji jukka może wystąpić częstsze oddawanie moczu, biegunka oraz zmniejszenie się poziomu cukru i potasu we krwi. Jest to efekt przyspieszonej przemiany materii i odtruwania. Prawidłowe dawkowanie, odpowiednie odżywianie się, ewentualnie opracowana przez specjalistę dieta powinny wyeliminować te objawy.
  • Dzieci mogą zażywać preparat tylko na polecenie lekarza.

Oto schemat suplementacji i podstawowe zalecenia do oczyszczania organizmu przy pomocy produktu Pure Yucca:

1 dzień – 1+0+0, czyli 1×1 tabletka przed posiłkiem, popijając 2 szklankami wody przegotowanej
2 dzień – 1+0+1, czyli 1 tabletka przed  śniadaniem + 1 tabletka przed kolacją
3 dzień – 1+1+1, czyli 3 x dziennie po 1 tabletce przed posiłkami
4 dzień – 2+1+1
5 dzień – 2+2+1
6 dzień – 3 x 2 tabl.
7, 8, 9 dzień – 3 x 3 tabl.
od 10 dnia – 3 x 2 tabl., aż do zakończenia 1 opakowania.

Podczas oczyszczania należy koniecznie wypijać 3 litry przegotowanej wody (może być mineralna niegazowana, ale nie wysokozmineralizowana). A w celu wzmocnienia organizmu, poleca się mleczko pszczele Bee Power .

Polecane są także:

1. Meal Time: 1 tabletka dziennie na początku posiłku (np. podczas obiadu),
3. Polinesian Noni Juice: 30 ml na czczo (godzinę przed posiłkiem), można rozcieńczyć letnią przegotowaną wodą,
4. Protect 4Life: 2×1 tabletka po posiłku

„Oczyszczanie organizmu zalecam każdemu, kto do tej pory tego nie robił. Zdrowy przewód pokarmowy, prawidłowe funkcje wątroby i nerek to podstawa dobrego przyswajania pokarmów oraz usuwania toksyn z organizmu. To po prostu podstawa dobrego samopoczucia.” Z pozdrowieniami,  lek. med. Krzysztof Kordeczka

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

    yucca tabletki, juka tabletki, tabletki yuka, pure yucca lek, puree oczyszczajace organizm, yucca tabletki opinie, yukka tabletki

Leave a Reply

You might also likeclose