Kuracja oczyszczająca dla dzieci

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Kuracja oczyszczająca dla dzieci zalecana przez prof. Valeria Szedlak-Vadocz (Przewodniczącą Zespołu Doradców Medycznych CaliVita).

Oczyszczająca kuracja z pasożytów, grzybów i bakterii chorobotwórczych likwiduje obecność takich pasożytów jak: lamblie, owsiki, glisty, tasiemce, przywry i inne robaki, jak również bakterie chorobotwórcze  – gronkowiec, paciorkowce, clostridium, salmonella, E.coli, schigella oraz drożdżaki – grzybica jelit, płuc, candida, drożdżaki pochwy i innych narządów.

W razie złego samopoczucia dziecka w każdym wieku dawkę ParaProtex-u należy zmniejszyć! Dzieci do 3-go roku życia bez konsultacji z lekarzem są na dawce 1/4 tabletce dziennie.

1 tydzień kuracji:

1. 1/4 tabletki dziennie, rano, na czczo

2 tydzień kuracji:

1. 1/4 tabletki rano, na czczo
2. 1/4 tabletki wieczorem, pół godziny przed posiłkiem

3 tydzień kuracji:

1. 1/4 tabletki rano, na czczo
2. 1/4 tabletki w południe, pół godz. przed posiłkiem
3. 1/4 tabletki wieczorem, pół godziny przed posiłkiem

Na tej dawce pozostajemy przez 6 tygodni. Następnie robimy przerwę na 4 tygodnie i wracamy do kuracji w dawce 3 x 1/4 tabletki dziennie. Takie dawki bierzemy przez 10 dni, później  przerwa 4 dni i powtarzamy cykl 4 razy.

Kuracja dla dzieci w wieku szkolnym (od 3 roku życia)

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

1 tydzień kuracji:

1. 1/2 tabletka dziennie na czczo

2 tydzień kuracji:

1. 1/2 tabletka rano na czczo
2. 1/2 tabletka wieczorem

3 tydzień kuracji:

1. 1/2 tabletka rano na czczo
2. 1/2 tabletka w południe
3. 1/2 tabletka wieczorem

Na tej dawce pozostajemy przez 6 tygodni. Następnie robimy przerwę na 4 tygodnie i wracamy do kuracji w dawce 3 x 1/2 tabletki dziennie. Takie dawki bierzemy przez 10 dni, później przerwa na 4 dni i powtarzamy cykl 4 razy.

Szczególnie ważne w tracie kuracji będzie dbanie o wzmocnienie układu immunologicznego:
1. NIEMOWLĘTA I DZIECI do 3 roku życia – zalecane podawanie naturalnych witamin zawartych w produkcie Infant Formula.
2. DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM – zalecane podawanie Lion Kids C. Starsze przedszkolaki mogą również wzmocnić organizm produktem Lion Kids Multiwitamina.
3. DZIECI W WIEKU SZKOLNYM od 11 roku życia – wskazana jest witamina C 500, Full Spectrum.

W OPINII LEKARZA
“Paraprotex podawałam z powodzeniem u dzieci i u niemowląt (1 roczek) w celu usunięcia pasożytów jelitowych – owsików. Dawka była odpowiednio mniejsza, a kuracja rozpoczęła się stopniowo od ¼ tabletki” Prof. Valeria Sedlak-Vadoc

Będą potrzebne dodatkowe suplementy, ponieważ bez nich kuracja nie przyniesie oczekiwanych efektów:

1. AC Zymes – dostarcza niezbędnych bakterii, które utrzymują zdrową mikroflorę jelit. Wytwarza niekorzystne środowisko dla bakterii chorobotwórczych i gnilnych. Zapobiega wzdęciom, zmniejsza dolegliwości przy hemoroidach, będzie pomocny w trądziku i alergii. AC Zymes wskazany jest także po kuracji antybiotykami. Dawka: 1 kapsułka na 10 kg masy ciała (np. dla dziecka o wadze 20kg podawać 2 razy po 1 kapsułce dziennie przed przed posiłkiem).
2. Nopalin – chroni układ trawienny przed rozwojem pasożytów. Dostarcza organizmowi 17 rodzajów aminokwasów (w tym 8 egzogennych), liczne witaminy, składniki mineralne i cenny błonnik. Pozytywnie wpływa na procesy trawienia i metabolizm. Oczyszcza z toksyn jelito grube, pomocny przy zaparciach. Dawka: 1 kapsułka na 10 kg masy ciała (np. dla dziecka o wadze 20kg podawać 2 razy po 1 kapsułce dziennie przed przed posiłkiem).
3. OCEAN 21 – pomocny przy odnowie biologicznej organizmu. U dzieci 2-3 razy dziennie po łyżeczce stołowej (na każde 10kg masy ciała podawać 10 ml Ocean21). Ocean21 można rozcieńczać w małej ilości letniego płynu – określoną dobową dawkę wlać do butelki z wodą mineralną i taki napój wypić w ciągu całego dnia.
4. C 1000 – to naturalna witamina C podnosząca trzykrotnie odporność organizmu. Jest idealnym antyoksydantem. Jest niezastąpiona w czasie przeziębienia, grypy, chorób nowotworowych, alergii. Bierze udział w tworzeniu kolagenu, kości i chrząstek. Chroni przed skutkami stresu, przyspiesza gojenie ran. Przy wadze około 30 kg podajemy 2 razy dziennie po 1 tabletce C 1000 lub 2 razy dziennie po 2 tabletki C500. Dla dziecka na około 20 – 25 kg masy ciała podajemy 3 razy dziennie po 1 tabletce C 500. Dla dziecka na około 15kg masy ciała podajemy 2 razy dziennie po 1 tabletce C500 skruszone do posiłku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *