posiłek

Zjadaj przynajmniej trzy posiłki dziennie

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

W trakcie programu całkowitego oczyszczenia organizmu należy zjadać przynajmniej trzy posiłki dziennie, przygotowane ze wskazanych produktów (jednak nie powinno być ich więcej niż pięć). Bardzo łatwo jest pominąć posiłek z powodu braku czasu lub niedostępności określonego rodzaju potraw. Jednak rezygnacja z posiłku prowadzi do znacznie silniejszych spadków oraz znacznie silniejszych wzrostów poziomu energii, które jednak będą trwały tylko kilka chwil. Jedzenie pięciu lub sześciu mniejszych posiłków w ciągu dnia jest znacznie lepsze dla naszego organizmu. W ciągu następnych 30 dni nie powinnaś obywać się bez posiłku dłużej niż cztery godziny.

Głodzenie się i chodzenie o pustym żołądku przez dłuższy czas spowoduje, że twój organizm zostanie wystawiony na szkodliwe działanie kwasów trawiennych. Jeśli głód stanie się zbyt mocny, przypuszczalnie będziesz miała ochotę na tłuste lub słodkie potrawy – a żadna z nich nie znajduje się na liście dozwolonej żywności.

Byłoby najlepiej, gdybyś mogła jeść śniadanie przed dziewiątą rano, lunch około drugiej po południu i wieczorny posiłek przed siódmą. Da to twojemu ciału dość czasu na strawienie i przyswojenie pokarmu przed kolejnym posiłkiem. Pozwoli też organizmowi przetworzyć wszystkie pokarmy przed rozpoczęciem kolejnego dnia. (W zdrowym organizmie od spożycia do wydalenia resztek żywność powinno upływać mniej niż 24 godziny, jednak u większości ludzi proces ten trwa prawie dwukrotnie dłużej).

 

Przyjmuj codziennie preparat z wodorostów

Jak już wspomniałam, wodorosty skutecznie zwiększają tempo przemiany materii, pomagają też w ciągłym oczyszczaniu organizmu. Tabletki z preparatem z wodorostów należy przyjmować podczas posiłków, należy jednak przestrzegać zasad podanych na opakowaniu. Nie wolno przekraczać zalecanej dawki. Jeśli masz wybór, wybierz dawkę pozwalającą na utrzymanie stanu oczyszczenia organizmu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *